О бюджете поселка Актас на 2025-2027 годы
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 20 декабря 2024 года № 172
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 986 764 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 98 008 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 062 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 398 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 885 296 тысяч тенге;
2) затраты 986 764 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 172 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 986 764 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 98 008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 062 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 398 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 885 296 мың теңге;
2) шығындар – 986 764 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – 0 теңге;