О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 304/7 "О бюджете города Шахтинска на 2024-2026 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 15 мая 2024 года № 334/10
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О бюджете города Шахтинска на 2024 - 2026 годы" от 20 декабря 2023 года под № 304/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шахтинска на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 326 982 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 728 580 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 78 861 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 61 041 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 8 458 500 тысяч тенге;
2) затраты – 12 261 767 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 80 370 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 80 370 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 015 155 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 015 155 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 304/7 "Шахтинск қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 15 мамырдағы № 334/10 шешімі
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "Шахтинск қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 304/7 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 326 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 728 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 78 861 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 61 041 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 8 458 500 мың теңге;
2) шығындар – 12 261 767 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 80 370 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 80 370 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – - 1 015 155 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 015 155 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 015 155 тысяч тенге.
приложения 1, 7, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв акимата города Шахтинска на 2024 год в сумме 58 330 тысяч тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского маслихата

бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 1 015 155 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 жылға арналған Шахтинск қалалық әкімдігінің резерві 58 330 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының

21 971
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
11 109
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
38 272
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
38 272
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38 272
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
38 272
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
961 677
1
Социальное обеспечение
32 167
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32 167
005
Государственная адресная социальная помощь
32 167
2
Социальная помощь
807 811
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
807 811
006
Оказание жилищной помощи
5 147
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
142 972
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 493
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
255 300
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
401 899
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
121 699
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
121 699
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 695
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 131
021
Капитальные расходы государственного органа
433
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
42 576
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 864
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 702 065
1
Жилищное хозяйство
635 793
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

21 971
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
11 109
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
38 272
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
38 272
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38 272
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
38 272
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
961 677
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
32 167
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32 167
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32 167
2
Әлеуметтiк көмек
807 811
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
807 811
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 147
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
142 972
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 493
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
255 300
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, міндетті гигиеналық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
401 899
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
121 699
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
121 699
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етудi iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
73 695
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 131
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
433
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
42 576
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 864
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 702 065
1
Тұрғын үй шаруашылығы
635 793
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

312 372
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
106 136
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 3 очередь
100 236
Реконструкция канализационных очистных сооружений в п.Новодолинский. Корректировка
106 000
Управление строительства области
93 926
Реконструкция пустующего подъезда мкр.3а-4а дома 14 п.Шахан
93 926
Приложение 5 к решению
Шахтинского городского маслихата
от 15 мая 2024 года № 334/10
Приложение 12 к решению
Шахтинского городского маслихата
от 20 декабря 2023 года № 304/7
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города Шахтинска на 2024 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
3 730 481
в том числе:
Целевые текущие трансферты
3 324 183
Целевые трансферты на развитие
406 298
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
3 324 183
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 269 654
На жилищно-коммунальное хозяйство
3 000 469
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
134 935
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
134 250
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52 290
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
52 290
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
2 239
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 239
Целевые трансферты на развитие:
406 298
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
406 298
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
106 136
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 3 очередь
100 236
Реконструкция канализационных очистных сооружений в п.Новодолинский Корректировка
106 000
Реконструкция пустующего подъезда мкр.3а-4а дома 14 п.Шахан
93 926

312 372
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 2-кезек
106 136
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 3-кезек
100 236
Новодолинский кентінің кәріздік тазарту құрылыстарын қайта жөндеу. Тузету
106 000
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
93 926
Шахан кентінің 3а-4а шағынаударындағы 14 үйдің бос кіреберін қалпына келтіру
93 926
Шахтинск қалалық мәслихатының
2024 жылғы 15 мамырдағы № 334/10
шешіміне 5 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 304/7
шешіміне 12 қосымша
2024 жылға арналған Шахтинск қаласының бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
3 730 481
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 324 183
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
406 298
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
3 324 183
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 269 654
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
3 000 469
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
134 935
Халықтың әлеуметтік осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
134 250
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52 290
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
52 290
Ауданның (облыстық маңазы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 239
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 239
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
406 298
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
406 298
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 2-кезек
106 136
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 3-кезек
100 236
Новодолинский кентінің кәріздік тазарту құрылыстарын қайта жөндеу. Тузету
106 000
Шахан кентінің 3а-4а шағынаударындағы 14 үйдің бос кіреберін қалпына келтіру
93 926