О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 110 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2024 года № 231
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года №110 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 153528 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32114 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 260 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 810 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120344 тысяч тенге;
2) затраты – 161050 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7522 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7522 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Айыртасского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14, 15 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61105 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6437 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54668 тысяч тенге;
2) затраты – 74658 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -13553 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13553 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13553 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жидебайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17, 18 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 48514 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10467 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38047 тысяч тенге;
2) затраты – 62717 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 110 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 231 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №110 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153528 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 32114 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 260 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 810 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 120344 мың теңге;
2) шығындар – 161050 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -7522 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7522 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7522 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Айыртас ауылдық округінің бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61105 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6437 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 54668 мың теңге;
2) шығындар – 74658 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -13553 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13553 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13553 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жидебай ауылдық округінің бюджеті 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48514 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10467 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38047 мың теңге;
2) шығындар – 62717 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;