О внесении изменений в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 10 "О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2024-2026 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 28 июня 2024 года № 5
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2023 года №10 "О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 510 090 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 78 105 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 959 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 431 026 тысяч тенге;
2) затраты – 513 480 тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 390 тенге;
6) субвенция – 123 441 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 493 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 40 515 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 57 978 тысяч тенге;
2) затраты – 100 495 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 002 тенге;
6) субвенция – 42 696 тысяч тенге.";

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 10 сессиясының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10 "2024-2026 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБАЛДАДЫ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсаңдағы №10 "2024-2026 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 510 090 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 78 105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 959 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 431 026 мың теңге;
2) шығындар – 513 480 теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 390 теңге;
6) субвенция – 123 441 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 40 515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 57 978 мың теңге;
2) шығындар – 100 495 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 002 теңге;
6) субвенция – 42 696 мың теңге.";

3) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Кушокы на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 701 058 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 77 087 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 545 691 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 78 280 тенге;
2) затраты – 709 062 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 004 тенге;
6) субвенция – 0 тенге.";
4) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Доскейского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 041 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35 174 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 205 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 125 662 тенге;
2) затраты – 179 492 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 18 451 тенге;
6) субвенция – 56 118 тысяч тенге.";
5) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Кокпектинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 102 547 тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 245 тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 924 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 68 378 тысяч тенге;
2) затраты – 105 233 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

3) 3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Қушоқы кенті бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 701 058 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 77 087 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 545 691 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 78 280 теңге;
2) шығындар – 709 062 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 004 теңге;
6) субвенция – 0 теңге.";
4) 4-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Доскей ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 161 041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35 174 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 205 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 125 662 теңге;
2) шығындар – 179 492 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 451 теңге;
6) субвенция – 56 118 мың теңге.";
5) 5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Көкпекті ауылдық округінің бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102 547 теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 28 245 теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 924 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 68 378 мың теңге;
2) шығындар – 105 233 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;