Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Oзерное Project"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18 июня 2024 года № 142
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Земельного Кодекса Республики Казахстан, дополнения №3 к Контракту №5399-ТПИ от 10 октября 2018 года на разведку меди и попутных компонентов на участке Озерное в Карагандинской области, на основании заявления ТОО "Oзерное Project" от 15.05.2024 года под № ЗТ-2024-04042766 акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Озерное Project" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 18 маусымдағы № 142 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, 2023 жылдың 28 сәуірдегі "2018 жылғы 10 қазандағы 5399-ТПИ мыс пен ілеспе компоненттерді барлауға" арналған № 3 келісім шартқа сәйкес, "Озерное Project" ЖШС-нің 15.05.2024 жылғы № ЗТ-2024-04042766 өтініші негізінде, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить публичный сервитут сроком до 28 апреля 2025 года, без изьятия земельного участка у землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Oзерное Project" общей площадью – 0,0360 га, в целях проведения операций по разведке меди и попутных компонентов в Киргизском сельском округе Каркаралинского района, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Oзерное Project" (по согласованию) обеспечить возмещение убытков собственникам земельных участков и землепользователям в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, "Озерное Project" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне, Қарқаралы ауданы, Қырғыз ауылдық округі жерінде мыс және іліспе компоненттеріне геологиялық барлау жұмыстарын жүргізу үшін, жалпы көлемі – 0,0360 га меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймай, 2025 жылдың 28 сәуірге дейін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Жер пайдаланушы- "Озерное Project" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша) жер пайдаланушыларға және жер учаскесінің иелеріне толық көлемде шығындарын өтеуді қамтамасыз етсін, шығын көлемі және олардың өтемақысы Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімдері бойынша белгіленсін.