О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/143 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2024-2026 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2024 года № 19/185
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/143 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2024-2026 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 228 899 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 91 431 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 134 368 тысяч тенге;
2) затраты – 261 899 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 000 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 000 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Пионерского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 9, 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 291 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 17 646 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 227 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 418 тысяч тенге;
2) затраты – 44 341 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 050 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 050 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/143 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 19/185 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/143 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 228 899 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 91 431 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 134 368 мың теңге;
2) шығындар – 261 899 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 33 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 33 000 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 33 000 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Пионер ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 9, 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 291 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 646 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 227 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 418 мың теңге;
2) шығындар - 44 341 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 5 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 5 050 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 050 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 898 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 898 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 898 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Озерного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 29, 30, 31, 32 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 330 050 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 5 433 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 415 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 324 202 тысяч тенге;
2) затраты – 332 702 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 652 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 652 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 652 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Карагайлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 41, 42, 43, 44 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 574 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 9 097 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 40 477 тысяч тенге;
2) затраты – 50 713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 139 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 139 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 139 тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Садового сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 45, 46, 47, 48 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -898 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 898 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 898 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Озерный ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 29, 30, 31, 32 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 330 050 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 415 мың теңге;
трансферттер түсімі – 324 202 мың теңге;
2) шығындар - 332 702 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 652 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 2 652 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 652 мың теңге.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарағайлы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 41, 42, 43, 44 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 574 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 40 477 мың теңге;
2) шығындар - 50 713 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1 139 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 1 139 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 139 теңге.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Садовый ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 45, 46, 47, 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – -5 549 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 549 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 549 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 25, 28, 29, 32, 41, 44, 45, 48, 65, 68, 77, 80 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 к настоящему решению.".

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 5 549 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 5 549 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 549 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 25, 28, 29, 32, 41, 44, 45, 48, 65, 68, 77, 80 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".

11 797
На освещение улиц в населенных пунктах
710
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 400
На капитальные расходы государственного органа
2 500

11 797
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
710
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1 400
Мемлекеттік органның күрделі шығыстарына
2 500