О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/143 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2024-2026 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 13 сентября 2024 года № 24/227
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/143 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2024-2026 годы", следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2024-2026 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 193 191 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 58 068 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 135 123 тысяч тенге;
2) затраты – 208 591 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 400 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 400 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 400 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Пионерского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 9, 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 146 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 19 146 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 227 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 773 тысяч тенге;
2) затраты – 44 196 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 050 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 050 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/143 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 қыркүйектегі № 24/227 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/143 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Молодежный кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 193 191 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 068 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 135 123 мың теңге;
2) шығындар - 208 591 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -15 400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 15 400 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 15 400 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Пионер ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 9, 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 146 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 146 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 227 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 773 мың теңге;
2) шығындар - 44 196 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 5 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 5 050 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 050 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"9. Утвердить бюджет Кундуздинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 33, 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 715 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 400 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 41 315 тысяч тенге;
2) затраты – 43 715 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Николаевского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38, 39, 40 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 258 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 7 126 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 244 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 888 тысяч тенге;
2) затраты – 42 258 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Карагайлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 41, 42, 43, 44 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 211 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 11 519 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 38 692 тысяч тенге;
2) затраты – 51 350 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

"9. Құндызды ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 33, 34, 35, 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 715 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 315 мың теңге;
2) шығындар - 43 715 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Николаев ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 37, 38, 39, 40 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 258 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 244 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 888 мың теңге;
2) шығындар - 42 258 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарағайлы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 41, 42, 43, 44 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 211 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 692 мың теңге;
2) шығындар - 51 350 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 900 тысяч тенге.";
приложения 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 85, 88, 89, 92 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 к настоящему решению.".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 900 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 85, 88, 89, 92 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".

33 482
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
64
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
33 418
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета:
64
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
64
из районного бюджета:
33 418
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
15 678
На освещение улиц в населенных пунктах
1 100
На обеспечение санитарии населенных пунктов
3 400
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
5 100
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
6 700
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 440

33 482
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
64
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
33 418
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен:
64
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
64
аудандық бюджеттен:
33 418
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
15 678
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
1 100
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
3 400
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
5 100
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
6 700
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
1 440