О признании утратившим силу решения акима Шетского района от 29 мая 2024 года № 04 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Акойского сельского округа, Шетского района"
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 2 сентября 2024 года № 07
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О правовых актах" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Шетского района от 29 мая 2024 года №04 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Акойского сельского округа Шетского района".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М.Мухтаров

"Шет ауданына қарасты Ақой ауылдық округі аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Шет ауданы әкімінің 2024 жылғы 29 мамырындағы № 04 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 07 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес, ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Шет ауданына қарасты Ақой ауылдық округі аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туопсрралы" Шет ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 мамырындағы №04 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М.Мұхтаров