О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 7/80 "Об утверждении бюджетов на 2024-2026 годы сельских округов и поселков Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 4 октября 2024 года № 17/155
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "Об утверждении бюджетов на 2024-2026 годы сельских округов и поселков Шетского района" от 21 декабря 2023 года №7/80 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2,3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 550591 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29504 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 135 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 520952 тысяч тенге;
2) затраты – 565142 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14551 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2024-2026 годы согласно приложениям 4,5,6 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 944343 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 70908 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 520 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 872115 тысяч тенге;
2) затраты – 949134 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4791 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка С.Сейфуллина на 2024-2026 годы согласно приложениям 7,8,9 в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Шет аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" № 7/80 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қазандағы № 17/155 шешімі
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шет аудандық мәслихатының "Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №7/80 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 550591 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29504 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 135 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 520952 мың теңге;
2) шығындар – 565142 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14551 мың теңге.";
2 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2024 - 2026 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 944343 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 70908 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 520 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 872115 мың теңге;
2) шығындар – 949134 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4791 мың теңге.";
3 - тармақта жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2024 - 2026 жылдарға арналған С.Сейфуллин кентінің бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1820 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1820 мың теңге".
көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70 қосымшалары осы шешімге қосымшаға 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24 сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.