О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 163 "О бюджете сельского округа Каракум на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 205
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 163 "О бюджете сельского округа Каракум на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –87 851тысячтенге;
налоговые поступления –7579 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 322 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала– 49тысяч тенге;
поступления трансфертов –79901 тысяч тенге;
2) затраты –88608,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты –0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0;
приобретение финансовых активов –0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит)бюджета – - 757,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) –757,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 757,9 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новый редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 163 "2024-2026 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 205 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 163 "2024-2026 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–87851мың теңге;
салықтық түсімдер–7579мың теңге;
салықтық емес түсімдер- 322 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 мың теңге;
трансферттер түсімі–79 901 мың теңге;
2) шығындар–88 608,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –0;
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 757,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –757,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 757,9 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.