О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 160 "О бюджете сельского округа Райым на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 22 июля 2024 года № 262
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 160 "О бюджете сельского округа Райым на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Райым на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 121 846,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 372,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –118 456,0 тысяч тенге;
2) затраты – 122 076,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 230,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 230,3 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 160 "2024-2026 жылдарға арналған Райым ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 шілдедегі № 262 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 160 "2024-2026 жылдарға арналған Райым ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Райым ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –121 846,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 372,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері –118 456,0 мың теңге;
2) шығындар –122 076,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 230,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 230,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;