О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской областиот 26 декабря 2023 года № 145 "О бюджете поселка Саксаульск на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 ноября 2024 года № 289
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 145 "О бюджете поселка Саксаульск на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Саксаульск на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 152 615,3 тысяч тенге;
налоговые поступление – 47 190 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0;
поступление от продажи основного капитала– 2 850 тысяч тенге;
поступления трансфертов –102 575,3 тысяч тенге;
2) затраты – 181 324 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28708,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 28708,7 тысяч тенге;
поступления займов - 0;
погашение займов - 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 145 "2024-2026 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 289 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №145 "2024-2026 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152 615,3 мың теңге;
салықтық түсімдер – 47 190 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 850 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 575,3 мың теңге;
2) шығындар – 181 324 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –-28708,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28708,7 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;