О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года №164 "О бюджете сельского округа Каратерен на 2024-2026 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 21 ноября 2024 года № 307
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 164 "О бюджете сельского округа Каратерен на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратерен на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 652 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 210 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0;
поступление от продажи основного капитала – 44 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 398 тысяч тенге;
2) затраты – 62 288 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;
5) дефицит (профицит)бюджета – - 636 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 636 тысяч тенге.".
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 636 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новый редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 164 "2024-2026 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 307 шешімі
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №164 шешіміне "2024-2026 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы" мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 61 652 мың теңге;
салықтық түсімдер –7 210 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44 мың теңге;
трансферттер түсімі –54 398 мың теңге;
2) шығындар – 62 288 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 636 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 636 мың теңге.".
қарыздар түсімі – 0;
қарыздар өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 636 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.