О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года №156 "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 мая 2024 года № 235
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 156 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Арыкбалык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 112227 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5336 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 375 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106316 тысяч тенге;
2) затраты – 113720,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1493,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1493,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1493,4 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
3. Дополнить указанное решение приложениями 4 согласно приложениям 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского
районного маслихата
Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "06" мая 2024 года №235
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года №156
Бюджет на 2024 год сельского округа Арыкбалык
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №156 "2024-2026 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 235 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №156 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112227 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5336 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 375 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 106316 мың теңге;
2) шығындар – 113720,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1493,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1493,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1493,4 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің 2-қосымшаларына сәйкес аталған шешім 4-қосымшалармен толықтырылсын.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы " 06" мамырдағы
№235 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№156 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

5421
1
В рамках проекта школы Жайлы разработать детальный план строительства пешеходной дорожки по дороге к школе №94 (улицы Жалгасбаева, Оспанова)
4421
2
Строительство автомобильной дороги и тротуара с автостоянкой возле "Комфортной школы" в селе Жанкожа батыр, Арыкбалыкском сельском округе, Казалинском районе, Кызылординской области
1000

5421
1
Жайлы мектеп жобасы аясында №94 мектепке баратын жолға (Жалғасбаев, Оспанов көшелері) жаяу жүргіншілер жолын салу жобасына ЖСҚ-н әзірлеуге
4421
2
Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылында "Жайлы мектептің" жанында автотұрағы бар автомобиль жолы мен тротуар құрылысына
1000