О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года №151 "О бюджете поселка Айтеке би на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 ноября 2024 года № 304
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №151 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1437359 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 529770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5558 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 84350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 817681 тысяч тенге;
2) затраты – 1476406,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39047,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39047,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 39047,4 тысяч тенге.".

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №151 "2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 қарашадағы № 304 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №151 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1437359 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 529770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5558 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 84350 мың теңге;
трансферттер түсімі – 817681 мың теңге;
2) шығындар – 1476406,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39047,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 39047,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39047,4 мың теңге.".

2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "06" ноября 2024 года №304
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года №151
Бюджет на 2024 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Аталған шешімнің 1, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "06" қарашадағы
№304 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

6500
8
Приобретение строительных материалов для размещения 581 метра ограждений с целью благоустройства улицы Р. Баглановой
18 116
9
Приобретение строительных материалов для ограждений для озеленения улиц Жанкожа батыра, до районной больницы и канала Акарык
3 888
10
На оплату услуг по подаче воды в зеленые насаждения на территории железнодорожного вокзала в поселке Айтеке би
1000
11
На текущий ремонт арки "Таға", расположенной по улице Т. Борикулакова
1 199
12
Работы по благоустройству: установка литого лотка в канаву по улице Айтеке би (между улицами С. Сейфуллина-М. Шокая)
12 656
13
Работа по благоустройству (установка дополнительных устройств к камерам видеонаблюдения в 6 шт. на окраинах поселка Айтеке би)
4 443
14
На текущий ремонт светофоров в районе рынка "Орын-Ай" по улице Айтеке би, на пересечении улиц Айтеке би-Р. Баглановой
1 513
15
На текущий ремонт автомобильной дороги ул. Р. Утегенова
11 275
16
Недостающие средства на работу по замене светофоров на пересечении улиц К. Пыримова-поселок Айтеке би (средства 2024 года 4608,0 тыс. тенге)
10 852,6
17
Текущий ремонт служебного дома по ул. Нуртуган жырау №14
1 358
18
На текущий ремонт служебного дома, находящегося на балансе аппарата акима
2 150
19
Приобретение насосов электрических для пешеходных водостоков на окраинных улицах (7 шт.)
6 080
20
Приобретение специального аппарата для черчения полосовых линий на улицах поселка Айтеке би
1 350
21
Приобретение урн (Урна 200 шт.)
1 467
22
Работа по установке ночных светильников на улицах поселка Айтеке би
6 577,4
23
На приобретение строительных материалов в целях благоустройства поселка Айтеке би
2 755,3
24
Абаттаныдру (на текущий ремонт)спортивных и игровых площадок, расположенных в поселке Айтеке би
5 069,7
25
Благоустройство поселка Айтеке би (на работы по установке каркаса бильборда на подъездной автодороге (6 шт.))
4 977,8
26
На работы по благоустройству улиц Жанкожа батыра, К. Примова
16 368
27
Благоустройство поселка Айтеке би (работы по ограждению казахского могильника на подъездной автодороге)
1 280
28
Благоустройство поселка Айтеке би (на работы по прокладке светодиодных лент на столбах светильников у входа)
3 572,8
29
Благоустройство монумента Тәуелсіздік на пересечении ул. К. Пыримова-Айтеке би (работа по оформлению)
3 950
30
На работы по установке светофора на перекрестке улиц Т. Борикулакова-Жанкожа батыра в поселке Айтеке би
17 531
31
Текущий ремонт улиц Айтеке би (ремонт дороги к площади Ветеранов)
9 101
32
На текущий ремонт улиц, вымощенных щебнем в поселке Айтеке би (10 улиц)
1
33

6500
8
Р.Бағланова көшесін абаттандыру мақсатында 581 метр қоршау шартақтарын орналастыру үшін құрылыс материалдарын сатып алу
18 116
9
Жанқожа батыр көшесі, аудандық аурухана мен Ақарық каналына дейінгі аралықта жасыл желек отырғызу үшін қоршауға қажетті құрылыс материалдарын сатып алу
3 888
10
Әйтеке би кентіндегі теміржол вокзалы аумағындағы жасыл желектерге аяқ-су беру қызметіне ақы төлеуге
1000
11
Т.Бөріқұлақов көшесінде орналасқан "Таға" аркасына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
1 199
12
Абаттандыру жұмыстары: Әйтеке би көшесінің бойындағы арыққа құйма лоток орнату жұмысы (С.Сейфуллин-М.Шоқай көшелері аралығы)
12 656
13
Абаттандыру (Әйтеке би кентінің шет аймақтарына 6 дана бейнебақылау камераларына қосымша құрылғылар орнату) жұмысы
4 443
14
Әйтеке би көшесі бойындағы "Орын-Ай" базары маңына, Әйтеке би-Р.Бағланова көшелері қиылысындағы бағдаршамдарға ағымдағы жөндеу жұмыстарына
1 513
15
Р.Өтегенов көшесінің автомобиль жолына ағымдағы жөндеу жұмыстарына
11 275
16
Әйтеке би кенті-Қ.Пірімов көшелері қиылысындағы бағдаршамдарды ауыстыру жұмысына жетпейтін қаржысы (2024 жылғы қаржысы 4608,0 мың теңге)
10 852,6
17
Нұртуған жырау көшесі №14 мекен жайдағы қызметтік үйге ағымдағы жөндеу жұмыстары
1 358
18
Әкім аппараты теңгеріміндегі қызметтік үйді ағымдағы жөндеуге
2 150
19
Шет аймақтардығы көшелерге аяқ су арықтарына электр насостар сатып алу (7 дана)
6 080
20
Әйтеке би кенті көшелеріне жол жолақ сызықтарын сызу үшін арнайы сызу аппаратын сатып алу
1 350
21
Қоқыс жәшіктерін сатып алу (Урна 200 дана)
1 467
22
Әйтеке би кенті көшелеріне түнгі жарықшамдар орнату жұмысы
6 577,4
23
Әйтеке би кентін абаттандыру мақсатында құрылыс материалдарын сатып алуға
2 755,3
24
Әйтеке би кентінде орналасқан спорт және ойын алаңдарын абаттаныдру (ағымдағы жөндеу жұмыстарына)
5 069,7
25
Әйтеке би кентін абаттандыру (кіре беріс автожолға бильборд қаңқасын орнату жұмыстарына (6 дана))
4 977,8
26
Жанқожа батыр, Қ.Пірімов көшелерін абаттандыру жұмыстарына
16 368
27
Әйтеке би кентін абаттандыру (кіре беріс автожолдағы қазақ қорымды қоршау жұмыстары)
1 280
28
Әйтеке би кентін абаттандыру (кіре беріс бойындағы жарықшам бағаналарына светодиодты лента жүргізу жұмыстарына)
3 572,8
29
Қ.Пірімов-Әйтеке би көшесі қиылысындағы Тәуелсіздік монументін абаттандыру (безендіру жұмысы)
3 950
30
Әйтеке би кентіндегі Т.Бөріқұлақов-Жанқожа батыр көшелерінің қиылысына бағдаршам орнату жұмыстарына
17 531
31
Әйтеке би көшелеріне ағымдағы жөндеу жұмысы (Ардагерлер алаңына барар жолды жөндеу)
9 101
32
Әйтеке би кентіндегі қиыршық тас төселген көшелерге ағымдағы жөндеу жұмыстарына (10 көше)
1
33