О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгель на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №160
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 ноября 2024 года № 313
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Карашенгель на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №160 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Карашенгель на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 119905 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5545 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1219 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 266 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112875 тысяч тенге;
2) затраты – 120626 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -721 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 721 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 721 тысяч тенге.".

Қызылорда облысы Қазалы аудындық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №160 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 қарашадағы № 313 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №160 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119905 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5545 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1219 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 266 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112875 мың теңге;
2) шығындар – 120626 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -721 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 721 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 721 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "06" ноября 2024 года №313
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от " 22 " декабря 2023 года №160
Бюджет на 2024 год сельского округа Карашенгель
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "06" қарашадағы
№313 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№160 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қарашеңгел ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

9 359
1
Провести землеустроительные работы под детскую площадку, построенную в поселках Кобек, Ойинды, Алтай, Шитубек, Уйрек села Карашенгель
1395
2
На работы по установке светильников ночного освещения в населенном пункте Уйрек села Карашенгель
5152
3
Приложение к фонду оплаты труда работников сельского клуба "Жалантос батыр"
2812

9 359
1
Қарашеңгел ауылына қарасты Көбек,Ойынды, Алтай,Шитүбек,Үйрек елді мекендеріне салынған балалар ойын алаңдары үшін жер учаскілеріне жерге орналастыру жұмыстарын жүргізуге
1395
2
Қарашеңгел ауылына қарасты Үйрек елді мекеніне түнгі жарық шамдарын орнату жұмыстарына
5152
3
Жалаңтөс батыр ауылдық клубы қызметкерлерінің еңбекақы қорына қосымша
2812