О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2023 года №167 "О бюджете сельского округа Оркендеу на 2024-2026 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 ноября 2024 года № 320
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районногомаслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Оркендеу на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 167 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Оркендеу на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 102982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4802 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97933 тысяч тенге;
2) затраты – 104044 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1062 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1062 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1062 тысяч тенге.".

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №167 "2024-2026 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 қарашадағы № 320 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №167 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 102982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 97933 мың теңге;
2) шығындар – 104044 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1062 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1062 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1062 мың теңге.".

2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "06" ноября 2024 года №320
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" декабря 2023 года №167
Бюджет на 2024 год сельского округа Оркендеу
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Аталған шешімнің 1, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы "06" қарашадағы
№320 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "22" желтоқсандағы
№167 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Өркендеу ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

1949,0
1
На приобретение 1 тонны жидкого топлива (солярка), необходимого для перекачки воды насосом для придомового водоснабжения населенного пункта Оркендеу
450
2
На разработку ПСД и проведение государственной экспертизы на капитальный ремонт автомобильной дороги по улице Жанкент (1 км) в населенном пункте Жанкент
1499

1949,0
1
Өркендеу елді мекені үй іргелік сумен қамтамасыз ету үшін суды насоспен айдау үшін қажетті сұйық отын (солярка) 1 тонна сатып алуға
450
2
Жанкент елді мекеніндегі Жанкент көшесіне (1 км) автомобиль жолына күрделі жөндеу жұмыстарына ЖСҚ-н әзірлеп, мемлекеттік сараптамадан өткізуге
1499