О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 115
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2024 года № 178
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 115 "О бюджете сельского округа Кармакшы на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 98 859 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 667 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 93 174 тысяч тенге;
2) затраты – 99 292,9 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата: Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "24" мая 2024 года № 178
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года № 115
Бюджет сельского округа Кармакшы на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 115 "2024-2026 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 мамырдағы № 178 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 115 "2024-2026 жылдарға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер –98 859 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 667 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 93 174 мың теңге;
2) шығындар – 99 292,9 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы: Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "24" мамырдағы
№ 178 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№ 115 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Қармақшы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы
1.Кірістер

17046,0
1
На работы по паспортизации села Кармакшы
6692,5
2
На разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы на бурение скважин для водоснабжения в районе Тоқта и Назикбай на территории сельского округа Кармакшы
4008,0
3
На работы по ограждению сада "Жеңіс" в селе Кармакшы
6345,5

17046,0
1
Қармақшы ауылына паспорт орнату жұмысына
6692,5
2
Қармақшы ауылдық округіне қарасты аумақтағы Тоқта мен Нәзікбай маңынан сумен қамтамасыз ету үшін ұңғыма қазу жұмысына жоба сметалық құжаттама әзірлеуге және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
4008,0
3
Қармақшы ауылындағы "Жеңіс" баған қоршау жұмыстарына
6345,5