О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 106 "О бюджете поселка Жосалы на 2024-2026 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 8 октября 2024 года № 205
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 106 "О бюджете поселка Жосалы на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы - 1 110 720,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -151 733 тысяч тенге;
неналоговые поступления -135 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 24 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 934 452,9 тысяч тенге;
2) затраты - 1 146 090,9 тысяч тенге";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "08" октября 2024 года №205
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года №106
Бюджет поселка Жосалы на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

"2024-2026 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №106 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қазандағы № 205 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №106 "2024-2026 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 1 110 720,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 151 733 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 135 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 400 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 934 452,9 мың теңге;
2) шығындар – 1 146 090,9 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "08" қазандағы
№205 шешіміне 1-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№106 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Жосалы кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер