О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №112
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 229
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 112 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 460 469,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 032,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 734,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 452 702,2 тысяч тенге;
2) затраты – 460 579,7 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №112 "2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 229 шешiмi
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №112 "2024-2026 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 460 469,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 032,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 734,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 452 702,2 мың теңге;
2) шығындар – 460 579,7 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5. Дефицит (профицит) бюджета
-110,5
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
110,5
8
Используемые остатки бюджетных средств
110,5
01
Остатки бюджетных средств
110,5
1
Свободный остатки бюджетных средств
110,5
Приложение 2 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года № 229
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "25" декабря 2023 года №112
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Дауылкөл на 2024 год за счет областного бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
350 763,6
1
на реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
350 763,6
Капитальный ремонтные работы улицы А.Куланбаева в селе Турмагамбет, Кармакшинского района, Кызылординской области
165 047,0
Средние ремонтные работы автомобильных дорог улиц
Т. Изтлеуова , К. Косулы в селе Турмагамбет, Кармакшинского района , Кызылординской области
156 394,6
Средние ремонтные работы автомобильных дорог улиц Н.Жанаева, У.Байменова села Турмагамбет, Кармакшинского района, Кызылординской области
29 322,0

5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-110,5
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
110,5
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
110,5
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
110,5
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
110,5
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№229 шешіміне 2-қосымша
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2023 жылғы "25" желтоқсандағы
№112 шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
350 763,6
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
350 763,6
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Тұрмағамбет ауылындағы Ә. Құланбаев көшесінің күрделі жөндеу жұмыстары
165 047,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Тұрмағамбет ауылындағы Т.Ізтілеуов, Қ.Қосұлы көшелерінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу жұмыстары
156 394,6
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Тұрмағамбет ауылындағы Н.Жанаев, У.Байменов көшелерінің автомобиль жолдарын орташа жөндеу жұмыстары
29 322,0