О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Т.Комекбаев на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №114
Решение от 26.12.2024 №231, Маслихат Кармакшинского района
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2023 года № 114 "О бюджете сельского округа Т.Комекбаев на 2024-2026 годы" следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 125 277 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 165,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 452 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 119 659,1 тысяч тенге;
2) затраты – 125 527,3 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №114 "2024-2026 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы №231 шешімі
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №114 "2024-2026 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 125 277 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 165,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 452 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 119 659,1 мың теңге;
2) шығындар – 125 527,3 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.