О внесении изменений и дополнения в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 12-3 "О бюджете поселка Жалагаш на 2024-2026 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 15 февраля 2024 года № 15-1
Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата "О бюджете поселка Жалагаш на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 12-3 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 372 759 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 151 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 987 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 220 772 тысяч тенге;
2) затраты – 372 799,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 40,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 40,6 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Вернуть в районный бюджет 40,6 тысяч тенге из средств, выделенных из областного бюджета за счет остатков бюджетных средств 2023 года, по неиспользованным (недоиспользованным) суммам целевых трансфертов, выделенных в 2023 году.".
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2024 – 2026 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 ақпандағы № 15-1 шешімі
Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024–2026 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 372 759 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 151 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 987 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері –220 772 мың теңге;
2) шығындар – 372 799,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40,6 мың теңге.".
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2023 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен, 2023 жылы бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомалар бойынша облыстық бюджеттен бөлінген қаржыдан 40,6 мың теңге аудандық бюджетке қайтарылсын.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.