О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №158 "О бюджете сельского округа Кожакент на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2024 года № 196
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №158 "О бюджете сельского округа Кожакент на 2024 - 2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1.Утвердить бюджет сельского округа Кожакент на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 169 400,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 998,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 159 402,0 тысяч тенге;
2) затраты – 177 032,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 632,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 7 632,4 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата
Жанакорганского района
Г.Сопбеков
Приложение к решению
маслихата Жанакорганского
района
от "11 " апреля 2024 года № 196
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского
района
от 29 декабря 2023 года №158
Бюджете сельского округа Кожакент на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"Қожакент ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 196 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Қожакент ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №158 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қожакент ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 169 400,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 998,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 159 402,0 мың теңге;
2) шығындар – 177 032,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 632,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 632,4 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихаты
2024 жылғы 11 сәуірдегі
№196 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихаты
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№158 шешіміне 1 қосымша
Қожакент ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР