О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района №147 от 29 декабря 2023 года "О бюджете сельского округа Аккорган на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 сентября 2024 года № 236
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года №147 "О бюджете сельского округа Аккорган на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1 Утвердить бюджет сельского округа Аккорган на 2024-2026 год согласно приложениям 1, 2, 3 в тои числе 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 271 877,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -13 192 тысяч тенге;
не нологовые поступления -250,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 258 435,3 тысяч тенге;
2) затраты 274 425,9тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –-2548,6 тысяч теңге;

"Аққорған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №147 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 236 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Аққорған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №147 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
Аққорған ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 271 877,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 258 435,3 мың теңге;
2) шығындар – 274 425,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2548,6 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2548,6 тысяч теңге.".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 2 сентября 2024 года № 236
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
№147 от 29 декабря 2023 года
Бюджет сельского округа Аккорган на 2024 годы
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подклас
Наименование
I. Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2548,6 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жаркынбек
Жаңақорған ауданы маслихатының
2024 жылғы 2 қыркүйектегі
№236 шешіміне 1 қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№147 шешіміне 1-қосымша
Аққорған ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер