О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района №156 от 29 декабря 2023 года "О бюджете сельского округа Кейден на 2024-2026 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 2 сентября 2024 года № 243
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 156 "О бюджете сельского округа Кейден на 2024-2026 годы следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кейден на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 195 698,5 тысяч тенге;
2) налоговым поступления- 6 632,5 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 188 816 тысяч тенге;
2) затраты – 196 574,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"Кейден ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 қыркүйектегі № 243 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кейден ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданының мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №156 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кейден ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 195 698,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 632,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 188 816 мың теңге;
2) шығындар – 196 574,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -876,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)бюджета – 876,1 тысяч тенге.".
приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркинбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского районна
от 2 сентября 2024 года №243
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года №156
Бюджет сельского округа Кейден на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -876.1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 876.1 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі. және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 2 қыркүйектегі
№243 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№156 шешіміне 1-қосымша
Кейден ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР