О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №159
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 ноября 2024 года № 285
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2023 года № 159 "О бюджете сельского округа Кожамберди на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кожамберди на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 78 666,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 170,0 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 429,0 тысяч тенге ;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 75 067,0 тысяч тенге;
2) затраты – 78 942,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

Қожамберді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №159 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 285 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қожамберді ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №159 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қожамберді ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті осы шешімге 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 78 666,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 170,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 429 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 75 067,0 мың теңге;
2) шығындар – 78 942,7 мың теңге;
3) таза бюджеттіккредиттеу – 0;
бюджеттіккредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0; қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -276,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 276,7 тысяч тенге.".
приложение 1 к указоного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркинбек
приложение 1к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 ноября 2024 года № 285
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского районна
от 29 декабря 2023 года №159
Бюджет сельского округа Кожамберди на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -276,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 276,7 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ 285 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№159 шешіміне 1-қосымша
Қожамберді ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер