О бюджете поселке Жанакорган на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 303
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекса Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жанакорган на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2025 год в следующем обьеме:
1) доходы – 1349364,0 тысяч тенге;
налоговые поступление - 317354,0 тыся тенге;
неналоговые поступление – 6612,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –35000,0 тыс тенге;
поступление трансфертов – 990398,0 тысяч тенге;
2) затраты —1349364,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погащение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов- 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0:

"Жаңақорған кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджет туралы"
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 303 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған кентінің 2025– 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –1349364,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 317354,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6612,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 35000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 990398,0 мың теңге;
2) шығындар – 1349364,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0".
2. Объем субвенции на 2025 года передаваемый бюджет поселка 64900,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2025 года № 303
Бюджет поселка Жанакорган на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0".
Аудандық бюджеттен кент бюджетіне берілген субвенция мөлшері 2025 жылы 64900,0 мың теңге.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ. Жарқынбек
Жаңақорған ауданы маслихатының
2025 жылғы 25 желтоқсандағы
№303 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған кентінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. Түсімдер