О бюджете сельского округа Манап на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 322
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Манап на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 101 999 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 712 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 99 287 тысяч тенге;
2) затраты – 101 999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Манап ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 322 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 4 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Манап ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 101 999 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –99 287 мың теңге;
2) шығындар – 101 999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
2. Обьем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 81 110 тыс тенге.
3. Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения бюджета сельского округа на 2025-2027 годы утвердить согласно приложению 4 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 322
Бюджет сельского округа Манап на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 81 110 мың теңге.
3. 2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округ бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№322 шешіміне 1-қосымша
Манап ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

3. Чистое бюджетное кредитование
0
4. Остаток по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
приложение 4 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2025 года №322
Перечень местных бюджетных программ, не подлежающих секвестированию в процессе исполнения местных бюджетов на 2025-2027 годы
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Жаңақорған ауданы маслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№322 шешіміне 4-қосымша
2025-2027 жылдарға арналған кент бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру