О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 21 декабря 2023 года №10/2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 2 августа 2024 года № 18/2
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 10/2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 626 092 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 671 078 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 134 445 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 129 554 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 691 015 тысяч тенге;
2) затраты – 15 658 753,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 387 128 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 618 410 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 231 282 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета (профицит) – -2 419 789,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 2 419 789,2 тысяч тенге;
поступление займов – 2 128 669 тысяч тенге;
погашение займов – 231 282 тысяч тенге;

"2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №10/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 тамыздағы № 18/2 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №10/2 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 626 092 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 671 078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 134 445 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 129 554 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8 691 015 мың теңге;
2) шығындар – 15 658 753,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 387 128 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 618 410 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 231 282 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 419 789,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 419 789,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2 128 669 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 231 282 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 522 402,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата А.Жандарбеков
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от "02" августа 2024 года № 18/2
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от "21" декабря 2023 года №10/2
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 522 402,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы А.Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы "02" тамыздағы
№ 18/2 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы "21" желтоқсандағы
№ 10/2 шешіміне 1- қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

68833
006
Оказание жилищной помощи
3745
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
164790
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
253
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
18043
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
288285
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
231538
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
48549
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
446694,5
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
446694,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127034,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2600
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
290254
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
19400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7406
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2031645
1
Жилищное хозяйство
1947500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28775
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
28775
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1918725
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
141482
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда

68833
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3745
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
164790
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
253
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
18043
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
288285
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
231538
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
48549
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
446694,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар
446694,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127034,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2600
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
290254
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
19400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7406
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2031645
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1947500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28775
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
0
059
Елді мекенге біріңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
28775
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1918725
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
141482
098
Коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу