О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/20 "О бюджете сельского округа Сулутобе на 2024-2026 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 15 августа 2024 года № 19/20
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/20 "О бюджете сельского округа Сулутобе на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сулутобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 160 678 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 855 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 154 823 тысяч тенге;
2) затраты – 161 383,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 705,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 705,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"Сұлутөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/20 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 тамыздағы № 19/20 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сұлутөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/20 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сұлутөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 160 678 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 855 мың теңге;
трансферттер түсімі – 154 823 мың теңге;
2) шығындар – 161 383,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 705,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 705,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 705,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата А.Жандарбеков
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 15 августа 2024 года № 19/20
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года № 11/20
Бюджет сельского округа Сулутобе на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 705,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы А.Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 19/20 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 11/20 шешіміне 1-қосымша
Сұлутөбе ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы
1. Кірістер