О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 11/10 "О бюджете сельского округа Жанатурмыс на 2024-2026 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 13 ноября 2024 года № 23/10
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2023 года №11/10 "О бюджете сельского округа Жанатурмыс на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жанатурмыс на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 210 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 908 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 302 тысяч тенге;
2) затраты – 76 027,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -817,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –817,3 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

"Жаңатұрмыс ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 қарашадағы № 23/10 шешімі
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңатұрмыс ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы №11/10 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жаңатұрмыс ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75 210 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 908 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 71 302 мың теңге;
2) шығындар – 76 027,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -817,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 817,3 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств – 817,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата М.Турабаев
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 13 ноября 2024 года № 23/10
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года № 11/10
Бюджет сельского округа Жанатурмыс на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 817,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы М.Турабаев
Шиелі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 13 қарашадағы
№23/10 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№11/10 шешіміне 1-қосымша
Жаңатұрмыс ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы