О признании утратившим силу постановления акимата Бейнеуского района от 13 декабря 2010 года № 184 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 29 апреля 2024 года № 119
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бейнеуского района от 13 декабря 2010 года №184 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11-3-108).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Бейнеу ауданының әкімі Р.Шалбаев

Бейнеу ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 184 "Карантиндік аймақтың ветеринариялық режимін белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 119 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Карантиндік аймақтың ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Бейнеу ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 184 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-3-108 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Р.Шалбаев