О признании утратившим силу постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 19 февраля 2018 года № 33 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Бейнеускому району"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 4 июля 2024 года № 159
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 19 февраля 2018 года № 33 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Бейнеускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3533).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Р. Шалбаев

Бейнеу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 33 "Бейнеу ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп - қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 4 шілдедегі № 159 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27бабына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бейнеу ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы" Бейнеу ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 33 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3533 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Р. Шалбаев