"О бюджетах сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 4 января 2024 года № 12/98.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 10/89 "О районном бюджете на 2024-2026 годы", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 213 036,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 264 784,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 152,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 947 100,6 тысячи тенге;
2) затраты – 1 234 517,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге;
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0,0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи
финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 480,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (
использование профицита) бюджета – 21 480,4 тысячи тенге;
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки
бюджетных средств – 21 480,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 30.04.2024 № 15/120 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2024 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 947 045,6 тысяч тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 64 728,7 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 78 319,2 тысяч тенге;
села Жетыбай – 155 164,6 тысячи тенге;

"2024 - 2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы"
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 12/98 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/89 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 213 036,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 264 784,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 152,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 947 100,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 234 517,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 480,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 21 480,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 21 480,4 мың теңге.
Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 30.04.2024 № 15/120 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 947 045,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 64 728,7 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 78 319,2 мың теңге;
Жетібай ауылы – 155 164,6 мың теңге;

сельского округа Куланды – 134 466,1 тысячи тенге;
села Курык – 268 546,0 тысяч тенге;
села Мунайшы - 129 350,9 тысяч тенге;
села Сенек – 116 470,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 30.04.2024 № 15/120 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каракиянского районного маслихата Калаубай Ж.
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от " 4 " января 2024 года № 12/98
Бюджет сельского округа Болашак на 2024 год

Құланды ауылдық округі – 134 466,1 мың теңге;
Құрық ауылы – 268 546,0 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 129 350,9 мың теңге;
Сенек ауылы – 116 470,1 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 30.04.2024 № 15/120 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2024 жылғы " 4 " қаңтардағы
№ 12/98 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті