О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 31 декабря 2024 года № 192
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Горняцкий на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 179 211,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 222,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 539,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 155 450,0 тысяч тенге;
2) затраты – 179 211,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Горняцкий, на 2025 год составляют 88 411,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Горняцкий в городской бюджет города Рудного, на 2025 год составляют 0,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 491 250,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 73 575,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 812,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 123,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 416 740,0 тысяч тенге;
2) затраты – 491 250,0 тысяч тенге;

Горняцк және Қашар кенттерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 192 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Горняцк кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 211,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 222,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 539,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 155 450,0 мың теңге;
2) шығындар – 179 211,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. Рудный қаласының 2025 жылға арналған қалалық бюджетінен Горняцк кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 88 411,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. Горняцк кентінің 2025 жылға арналған бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемдері 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. Қашар кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 491 250,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 73 575,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 812,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 123,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 416 740,0 мың теңге;
2) шығындар – 491 250,0 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из городского бюджета города Рудного в бюджет поселка Качар, на 2025 год составляют 235 385,0 тысяч тенге.

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
5. Рудный қаласының 2025 жылға арналған қалалық бюджетінен Қашар кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 235 385,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.

6. Учесть, что объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета поселка Качар в городской бюджет города Рудного, на 2025 год составляют 0,0 тысяч тенге.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель городского маслихата А. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от 31 декабря 2024 года
№ 192
Бюджет поселка Горняцкий на 2025 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

6. Қашар кентінің 2025 жылға арналған бюджетінен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін бюджеттік алып қоюлар көлемдері 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
7. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Искаков
Мәслихаттың
2024 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 192 шешіміне
1-қосымша
Горняцк кентінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер