О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 86 "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2024-2026 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 22 апреля 2024 года № 102. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 86 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 23784,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2522,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21262,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 21262,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25233,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1449,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1449,5 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1449,5 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Восточное города Аркалыка на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 31035,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3978,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27057,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 22848,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32042,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1007,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1007,9 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1007,9 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 25397,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 676,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24721,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 24721,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25650,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 86 "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2024 жылғы 22 сәуірдегі № 102 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 86 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23784,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2522,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21262,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 21262,0 мың теңге;
2) шығындар – 25233,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1449,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1449,5 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1449,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Арқалық қаласы Восточный ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31035,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3978,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27057,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 22848,0 мың теңге;
2) шығындар – 32042,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1007,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1007,9 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1007,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25397,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 676,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24721,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 24721,0 мың теңге;
2) шығындар – 25650,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -10817,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10817,0 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 10817,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10817,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10817,0 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10817,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арқалық қалалық мәслихатының төрағасы Г. Елтебаева
Арқалық қалалық мәслихатының