О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2023 года № 71 "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2024-2026 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 21 ноября 2024 года № 131
Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 71 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191156) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 169916,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35347,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 134569,5 тысяч тенге;
2) затраты – 173832,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3916,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3916,2 тысяч тенге.";
приложение 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсаңдағы № 71 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 131 шешімі
Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихаттың "Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсаңдағы № 71 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191156 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169916,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35347,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі бойынша – 134569,5 мың теңге;
2) шығындар – 173832,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3916,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3916,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.