О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 64 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 19 апреля 2024 года № 83
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2024 - 2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 64 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 170 390,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 819 927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 758,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 303 605,0 тысяча тенге;
2) затраты – 4 078 808,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 826,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 71 994,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 168,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 107 823,4 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 107 823,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 67 068,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67 068,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Амангельдинского района"
___________________ М.С. Сакетов
"19" апреля 2024 года
Приложение
к решению маслихата
от "19" апреля 2024 года
№ 83
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 64 "Амангелді ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 83 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Амангелді ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 64 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 170 390,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 819 927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46 758,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 303 605,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 078 808,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50 826,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 71 994,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 21 168,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 107 823,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 107 823,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 67 068,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67 068,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы
әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ М.С. Сакетов
"19" сәуір 2024 жыл
Мәслихаттың
2024 жылғы "19" сәуірдегі
№ 83 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың

195 673,1
1
Социальное обеспечение
75 025,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75 025,0
005
Государственная адресная социальная помощь
75 025,0
2
Социальная помощь
46 244,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
46 244,1
006
Оказание жилищной помощи
360,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
26 939,1
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 836,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 836,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
12 273,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
74 404,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 404,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 394,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
20 787,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 223,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
59 210,0
1
Жилищное хозяйство
57 450,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
52 447,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
52 447,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 003,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
5 003,0
2
Коммунальное хозяйство
1 760,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 760,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 760,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
474 096,1
1
Деятельность в области культуры
142 044,1
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)

195 673,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
75 025,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75 025,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
75 025,0
2
Әлеуметтiк көмек
46 244,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
46 244,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
360,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
26 939,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 836,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 836,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
12 273,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
74 404,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 404,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 394,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20 787,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 223,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
59 210,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
57 450,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
52 447,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
52 447,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 003,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
5 003,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 760,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 760,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 760,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
474 096,1
1
Мәдениет саласындағы қызмет
142 044,1
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі