О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 131 "О бюджете Новоселовского сельского округа Аулиекольского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 20 марта 2024 года № 166
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Новоселовского сельского округа Аулиекольского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 131 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакци:
1. Утвердить бюджет Новоселовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 971,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 996,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 191,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 32 748,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 420,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 449,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 449,8 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 131 "Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 166 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданы Новоселов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 131 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Новоселов ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 971,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 996,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 191,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 748,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 420,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 449,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 449,8 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.