О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2023 года № 118 "О районном бюджете Аулиекольского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 29 апреля 2024 года № 179
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Аулиекольского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 118 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 426 911,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 287 862,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 28 558,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 692,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 6 107 799,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8 378 317,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 134 295,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 232 596,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 98 301,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 336 063,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 421 764,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 421 764,8 тысяч тенге.
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Әулиекөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 118 "Әулиекөл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 179 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 118 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Әулиекөл ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 426 911,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 287 862,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 28 558,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 692,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6 107 799,0 мың теңге;
2) шығындар – 8 378 317,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 134 295,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 232 596,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 98 301,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 336 063,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 421 764,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 421 764,8 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.