О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 126 "О бюджете поселка Кушмурун Аулиекольского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 13 сентября 2024 года № 199
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете поселка Кушмурун Аулиекольского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 126 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Кушмурун на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 331 626,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 724,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 865,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 282 637,1 тысяча тенге;
2) затраты – 334 134,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2508,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 508,5 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 126 "Әулиекөл ауданының Құсмұрын кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 13 қыркүйектегі № 199 шешімі
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әулиекөл ауданының Құсмұрын кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 126 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Құсмұрын кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 331 626,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 47 724,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 865,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 282 637,1 мың теңге;
2) шығындар – 334 134,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 508,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 508,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.