О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 104 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 июля 2024 года № 192
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 104 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 852 843,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 359 722,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3 135,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 920,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 485 066,9 тысяч тенге;
2) затраты – 911 923,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -59 079,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59 079,6 тысяч тенге.";
подпункты 8), 9) пункта 6 изложить в новой редакции:
"8) средний ремонт внутриквартального проезда в 5В микрорайоне вдоль домов 143, 144, 145 с выездом на улицу Жибек Жолы в г. Житикара, Житикаринского района, Костанайской области;
9) средний ремонт автомобильной дороги улицы Кең дала в границах от улицы Шокана Уалиханова до улицы Истая Ищанова (0,722 км) в г. Житикара Житикаринского района, Костанайской области.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 "Жітіқара ауданының Жітіқара қаласының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 192 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданыны Жітіқара қаласының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 852 843,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 359 722,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3 135,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 4 920,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 485 066,9 мың теңге;
2) шығындар – 911 923,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59 079,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 079,6 мың теңге.";
6 - тармақтың 8), 9) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"8) Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласында, Жібек жолы көшесіне шығумен 5В шағын ауданында 143, 144, 145 үйлердің бойындағы кварталішілік жолды орташа жөндеуге;
9) Қостанай облысы, Жітіқара ауданы Жітіқара қаласында Шокана Уалиханова көшесінен Истая Ищанова көшесіне дейінгі шекараларда Кең дала көшесіндегі автомобиль жолын (0,722 км) орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.