О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 109 "О бюджете села Приречное Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 июля 2024 года № 196
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Приречное Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 109 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Приречное на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 68 851,9 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 630,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 66 221,9 тысяча тенге;
2) затраты – 68 938,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -86,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86,4 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктами 5), 6), 7), 8), 9) следующего содержания:
"5) техническое обслуживание уличного освещения села Приречное;
6) работы по содержанию автомобильных дорог села Приречное (подбивка кромки обочины- щебенирование);
7) возмещение прочих текущих расходов;
8) приобретение офисной техники;
9) средний ремонт улицы Абая (0,912 км) в с. Приречное, Житикаринского района Костанайской области.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 109 "Жітіқара ауданы Приречный ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 196 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 109 "Жітіқара ауданы Приречный ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Приречный ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 851,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 630,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 66 221,9 мың теңге;
2) шығындар – 68 938,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -86,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86,4 мың теңге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6), 7), 8), 9) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Приречный ауылының көше жарығына техникалық қызмет көрсету;
6) Приречный ауылының автомобиль жолдарын күтіп ұстау бойынша жұмыстар (жолдың жиегін нығыздау- қиыршық тас төсеу);
7) өзге де ағымдағы шығындарды өтеу;
8) кеңсе техникасын сатып алу;
9) Қостанай облысы Жітіқара ауданы, Приречный а. Абая көшесін (0,912 км) орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.