О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 112 "О бюджете села Ырсай Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 июля 2024 года № 198. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Ырсай Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 112 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ырсай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 47 358,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 744,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 43 614,1 тысяч тенге;
2) затраты – 47 594,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -236,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 236,2 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 2), 3), 4), 5) следующего содержания:
"2) разработка технической документации на средний ремонт улиц села Ырсай;
3) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц села Ырсай;
4) приобретение офисной техники;
5) средний ремонт внутрипоселковых дорог ул. Новая 0-0,46 км, ул. Молодежная 0-0,46 км, переулок от ул. Новая до ул. Молодежная 0-0,36 км в с. Ырсай Житикаринского района Костанайской области.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 112 "Жітіқара ауданы Ырсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 198 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 112 "Жітіқара ауданы Ырсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ырсай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 358,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 744,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 43 614,1 мың теңге;
2) шығындар – 47 594,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -236,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 236,2 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 2), 3), 4), 5) тармақшалармен толықтырылсын:
"2) Ырсай ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеу;
3) Ырсай ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
4) кеңсе техникасын сатып алу;
5) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Ырсай а. Новая көш. 0-0,46 км, Молодежная көш. 0-0,46 км, Новая көшесінен Молодежная көшесіне дейінгі тұйық 0-0,36 км кентішілік жолдарын орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.