О бюджете села Бестобе Камыстинского района на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 279
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2025 - 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 100194,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4595,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 95599,0 тысяч тенге;
2) затраты – 100194,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Бестобе Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2025 год в сумме 22956,0 тысяч тенге;
2026 год в сумме 21575,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 21716,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Бестобе Камыстинского района предусмотрен объем трансфертов, выделенных из районного и областного бюджета, в том числе на:

Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 279 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 100194,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4595,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 95599,0 мың теңге;
2) шығындар – 100194,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2025 жылға 22956,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 21575,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 21716,0 мың теңге сомасында.
3. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының бюджетінде аудандық және облыстық бюджеттерден бөлінетін трансферттер көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде: