О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2025 - 2027 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 281
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2025 - 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 231551,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 60268,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 643,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 170640,0 тысяч тенге;
2) затраты – 231551,0 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2025 год в сумме 84027,0 тысяч тенге;
2026 год в сумме 84516,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 85956,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем трансфертов, выделенных из районного и областного бюджета, в том числе на:

Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 281 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 231551,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 60268,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 643,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 170640,0 мың теңге;
2) шығындар – 231551,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2025 жылға 84027,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 84516,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 85956,0 мың теңге сомасында.
3. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің бюджетінде аудандық және облыстық бюджеттерден бөлінетін трансферттер көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

2025 год в сумме 86613,0 тысяч тенге;
2026 год в сумме 0,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2025 год отсутствует.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "30" декабря 2024 года
№ 281
Бюджет Камыстинского сельского округа на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

2025 жылға 86613,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 0,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 0,0 мың теңге сомасында.
4. 2025 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2024 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 281 шешіміне
1 - қосымша
Қамысты ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
І. Кірістер