О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 78 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 3 мая 2024 года № 118
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191443), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 639 237,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 303 018,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 336 219,0 тысяч тенге;
2) затраты – 652 234,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 997,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 997,3 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Лесное на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 154,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 648,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24 506,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 665,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -511,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 511,4 тысяч тенге.";
пункт 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет села Победа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 199,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 783,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 199 416,0 тысяч тенге;
2) затраты – 200 308,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 13, 22 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 78 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2024 жылғы 3 мамырдағы № 118 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 78 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191443 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 639 237,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 303 018,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 336 219,0 мың теңге;
2) шығындар – 652 234,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 997,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 997,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Лесное ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 154,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 648,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 506,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 665,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -511,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 511,4 мың теңге.";
көрсетліген шешімнің 15-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Победа ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 199,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 783,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 199 416,0 мың теңге;
2) шығындар – 200 308,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -109,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 13, 22-қосымшалары 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.