О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 70 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 6 сентября 2024 года № 140
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карабалыкского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191482), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 031 132,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 434 546,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 419,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 369,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 573 798,1тысяч тенге;
2) затраты – 7 365 667,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 085,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 179 062,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 128 977,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 53 340,4 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 53 340,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -437 961,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 437 961,2 тысяча тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 70 "Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2024 жылғы 6 қыркүйектегі № 140 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 70 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191482 болып тіркелді), шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 031 132,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 434 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17 419,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 5 369,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 573 798,1 мың теңге;
2) шығындар – 7 365 667,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50 085,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 179 062,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 128 977,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 53 340,4 мың теңге, оның ішінде: қаржылық активтерді сатып алу – 53 340,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -437 961,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 437 961,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық аудандық мәслихатының