О бюджете села Раздольное Наурзумского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 3 января 2024 года № 81.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить бюджет села Раздольное на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39328,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 807,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38521,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39328,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2700,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2700,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2700,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11.06.2024 № 126 (вводится в действие с 01.01.2024).

Науырзым ауданы Раздольное ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 81 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Раздольное ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39328,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 807,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 38521,0 мың теңге;
2) шығындар – 39328,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2700,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2700,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 2700,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 11.06.2024 № 126 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете села Раздольное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 31053,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 3 января 2024 года
№ 81
Бюджет села Раздольное на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11.06.2024 № 126 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2024 жылға арналған Раздольное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 31053,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым аудандық мәслихатының
2024 жылғы 3 қаңтардағы
№ 81 шешіміне
1-қосымша
Раздольное ауылының 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 11.06.2024 № 126 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер