О бюджете села Шили Наурзумского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 3 января 2024 года № 83.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Шили на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45441,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 439,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 45002,0 тысячи тенге;
2) затраты – 45745,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -304,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 304,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 304,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 16.10.2024 № 143 (вводится в действие с 01.01.2024).

Науырзым ауданының Шилі ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 83 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шилі ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45441,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 439,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 45002,0 мың теңге;
2) шығындар – 45745,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -304,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 304,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 304,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 16.10.2024 № 143 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете села Шили предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2024 год в сумме 32499,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 3 января 2024 года
№ 83
Бюджет села Шили на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 16.10.2024 № 143 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2024 жылға арналған Шилі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 32499,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 3 қаңтардағы
№ 83 шешіміне
1-қосымша
Шилі ауылының 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 16.10.2024 № 143 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер